rolety Bubendorff

Rolety z funkcją żaluzji BUBENDORFF

Standardowe rolety zewnętrzne, które są obecnie spotykane ograniczają się jedynie do całkowitego lub częściowego zasłonięcia okna. Natomiast rolety elektryczne firmy BUBENDORFF są rewolucją wśród zewnętrznych osłon okiennych. Rolety posiadają ruchome lamele w pancerzu (ruchome pióra), co daje funkcje rolety z blokadą antywłamaniową oraz żaluzji fasadowej. Opatentowana konstrukcja rolety umożliwia na otwarcie lameli i wpuszczenie świeżego powietrza oraz światła dziennego. Równocześnie zabezpiecza dom przed włamaniem oraz pełną widocznością. Tego rodzaju rolety okienne zewnętrzne ze względu na swoją budowę, a także wykonanie z materiałów najwyższej jakości są doskonałą inwestycją na długie lata. To jedno z najlepszych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku. Rolety Bubendorff to połączenie cech tych wszystkich znanych osłon zewnętrznych w jeden produkt. Ponad 50 lat doświadczenia Bubendorff gwarantuje najwyższą jakość potwierdzoną aż 7-letnią gwarancją na produkt.

Hybrid

Hybrid to kolejny powód do nazwania rolet Bubendorff innowacyjnymi. Silniki stosowane w roletach z funkcją żaluzji posiadają wbudowany akumulator, który umożliwia podniesienie/opuszczenie rolet po zaniku napięcia. Silnik hybrydowy, który napędza roletę, pobiera jedynie 3W mocy i co najważniejsze, pozwala na 10-krotne podniesienie/opuszczenie rolety w przypadku zaniku napięcia ! Dzięki silnikowi hybrydowemu użytkownik ma pewność, że w sytuacji zagrożenia np. pożaru, będzie mógł wydostać się z budynku nawet w przypadku braku prądu.

Solar

Rolety solarne z panelem fotowoltaicznym MONO ID3 SOLAR to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do budynków, w których wcześniej nie doprowadzono przewodów elektrycznych. Bezinwazyjny montaż rolet to redukcja czasu, kosztów instalacji czy remontu. Panel fotowoltaiczny nie musi być wystawiony na bezpośrednie działanie słońca, wystarczy dostęp do światła dziennego by ładował baterię. Rolety solarne pracują bez względu na aktualne warunki atmosferyczne, zarówno latem jak i zimą, w dzień i w nocy. Zasilanie solarne daje niezależność od energii elektrycznej, więc w sytuacjach awaryjnych, gdy zabraknie prądu, możliwe jest korzystanie z rolet.

iDiamant

iDiamant jest klejnotem prostej i praktycznej technologii, To najnowsze urządzenie stworzone przy współpracy Bubendorff, Legrand France i Netatmo umożliwia:

  • zdalne sterowanie roletami Bubendorff z tabletu czy smartfona
  • programowanie harmonogramów czasowych dla każdej rolety indywidualnie
  • reakcję rolet na zmieniające się warunki zewnętrzne (stacja pogodowa Netatmo)
  • tworzenie scenariuszy np. wyjście z domu czy randka…

Gallery Widget