O FIRMIE

Misja firmy:

“Sprzedaż produktu lub usługi nie jest niczym trudnym i potrafi to wielu. Naszą misją jest dodatkowo fachowe zapoznanie klientów z wszystkimi dostępnymi na rynku produktami i usługą, które mają spełniać Państwa oczekiwania przez długie lata.”

Doświadczenie firmy i ponad 20 lat tradycji gwarantuje wysoką jakość produktu i profesjonalną obsługę.

Jesteśmy rodzinną firmą prowadzoną przy wspólnej współpracy z klientami. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta i satysfakcja z finalnego efektu zakupionych produktów oraz usług.

Firma OKNO-SERVICE-PLUS zaczęła swoją działalność w 1998 roku. Od początku swego istnienia firma mieści się w tym samym miejscu. Zdobyte przez lata doświadczenie i wiedza właściciela i pracowników w branży budowlanej pomaga i doradza klientom przy podejmowaniu decyzji.
Nasza firma stara się na bieżąco poszerzać wiedzę o nowych produktach i technologiach oferowanych przez swoich producentów. Uczestniczymy w szkoleniach i spotkaniach ludzi z branży, aby jak najlepiej przekazać informację Państwu.

 

Firma OKNO-SERVICE-PLUS zajmuje się sprzedażą, montażem i profesjonalnym serwisem:
– okien i drzwi
– rolet wewnętrznych i zewnętrznych
– bram garażowych
– markiz, pergoli i dachów szklanych
– daszków i zadaszeń
– moskitier

Nasza firma posiada autoryzację producentów, od których dystrybuujemy i montujemy produkty wysokiej jakości.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura w Bielsku-Białej przy ul. Konopnickiej 30 (pawilony-przystanek). Na miejscu postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. W biurze handlowym posiadamy bogatą ekspozycję oferowanych produktów.
Jeśli wolą Państwo wysłać wiadomość, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce