rolety materiałowe dzień-noc

Rolety Dzień Noc to estetyczny i zarazem funkcjonalny system osłon okiennych. Dostępne są w systemie wolnowiszącym i w kasecie. Można je dopasować do każdego okna. Wykonywane ze specjalnej tkaniny w poziome pasy transparentne i zaciemniające charakteryzującej się doskonałą jakością i niecodziennym designem, wyróżniają się trwałością i doskonałym stylem. Naprzemienny układ pasów pozwala na regulację ilości wpadającego światła, stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu.

Bogaty wybór wzorów i kolorów tkanin pozwala na różne aranżacje. Surowe, ascetyczne wnętrze, a może w zjawiskowym stylu glamour? Nie ma problemu. W kolekcji są tkaniny idealnie pasujące do różnych aranżacji np. skandynawskiej – kolekcja „Scandinavian night”, czy cukierkowe, radosne kolory z kolekcji „Zakhynthos”.

  

Rolety Dzień Noc doskonałe do domu i biura

Rolety Dzień Noc w kasecie będą pasować do każdego stylu. Świetnie sprawdzą się również w pomieszczeniach biurowych, hotelach, recepcjach, gabinetach lekarskich, gabinetach kosmetycznych i innych tego typu wnętrzach. Wygodne w użytkowaniu. Chronią przed nadmiarem światła słonecznego, ale zapewniają dostęp do światła dziennego. Użytkownik sam decyduje, w jakim stopniu pomieszczenie ma być zaciemnione. Rolety Dzień Noc sterowane są ręcznie lub elektrycznie. Jako producent gwarantujemy najwyższą klasę produktów dostępnych w naszej ofercie.

Funkcjonalność rolet Dzień Noc

Tego typu osłona okienna pozwala na regulowanie dopływu światła. Paski tkaniny Dzień Noc można ustawić w różnej konfiguracji. Wykonana jest z naprzemiennych pasów z różnych tkanin, z czego jeden typ tkaniny jest bardziej przejrzysty. Tkaniny nie nagrzewają się i są łatwe do utrzymania w czystości.

Różnorodna kolekcja tkanin Dzień Noc

W kolekcji Vertex są różnego rodzaju tkaniny – od standardowych po najbardziej ekskluzywne kolekcje Sun Wave i Venezia.

Rolety wolnowiszące dzielą się na:
Rolety mini (Triola) – średnica rury 16-18 mm – montowane na ramie
okiennej w sposób inwazyjny do listwy przyszybowej bądź
bezinwazyjny na specjalnych wieszakach. Najbardziej popularna jest
wersja z bocznym prowadzeniem żyłkowym. Istnieje możliwość
wyposażenia w napęd elektryczny. Przydatny wszędzie tam, gdzie nie
chcemy mieć wiszącego łańcuszka.
Rolety standard – średnica rury 25-40 mm – montowane do ściany lub do sufitu. Używane przez nas mechanizmy posiadają zabezpieczenie przed wysunięciem łańcuszka z mechanizmu co pozwala na bezawaryjne użytkowanie rolet. Możliwość zastosowania napędu elektrycznego.
Rolety w kasetach –  w roletach tego typu materiał schowany jest w eleganckiej kasecie, która również chroni materiał przed kurzem i zabrudzeniami, prowadnice przytrzymują materiał w płaszczyźnie okna oraz znacznie zmniejszają przenikanie promieni słonecznych.
ROLETY TRIOLA I STANDARD:
– najtańsze rozwiązanie rolety materiałowe
– wszechstronne zastosowanie
– łatwa obsługa łańcuszkiem koralikowym lub na pilota
– możliwy bezinwazyjny montaż bez wiercenia na skrzydle okna
– boczne prowadzenie żyłkowe trzyma materiał podczas uchylania okna
– możliwość wykonania nadruku na materiale
– rolety wolnowiszące mogą być montowane również na ścianę lub do sufitu
– maksymalne szerokości rolety wolnowiszącej do 300cm
– ponad 200 kolorów i wzorów do wyboru
– opcja elegancki obciążnik aluminiowy

triola

ROLETY MATERIAŁOWE W KASECIE:
– tworzą jednolitą bryłę z oknem
– elegancka kaseta zasłania rurę z materiałem
– ograniczone do minimum przenikanie światła
– różne kolory kasety i prowadnic
– aluminiowe lub plastikowe prowadnice i kaseta
– mechanizm rolety samohamujący
– możliwość zastosowanie materiału Dzień/Noc
– wersja rolety materiałowej w kasecie dostępna również do montażu na ścianie lub suficie
Specjalnie dla osób zainteresowanych roletami materiałowymi i innymi osłonami, stworzyliśmy szereg poradników, których celem jest ułatwienie wyboru odpowiednich produktów, w zależności od potrzeb i funkcji, jakie mają one pełnić.

passionata

Ekskluzywna kolekcja tkanin SUN WAVE

Tkanina, która naprzemiennie zasłania lub odsłania wpadające światło. Wzór fal można ustawić w dowolnej kombinacji. Na dużych przeszkleniach tworzą piękną kompozycję. Osłonięte okno i wpadające światło przez roletę zachwyca niesamowitymi refleksami we wnętrzu. Tkanina jest dostępna w 3 pięknych kolorach z kolekcji Sun Wave.

Ekskluzywna kolekcja tkanin VENEZIA

Eleganckie, szerokie pasy tkaniny Venezia świetnie komponują się w niestandardowych wnętrzach. Stanowią połączenie minimalizmu i nowoczesności w symbiozie z praktycznym rozwiązaniem.