rolety dachowe

Okna dachowe dostarczają ogromną ilość światła na poddasze co wiąże się z tym, że nagrzewają pomieszczenie. Nawet w czasie zimy promienie słoneczne potrafią przeszkadzać. Dzięki rolecie dachowej możemy przyciemnić pomieszczenie, swobodnie pracować przy komputerze lub oglądać telewizję.
Oferowane przez nas rolety mogą być zastosowane do zarówno typowych jak i nietypowych okien dachowych dostępnych na rynku. Na okna najbardziej narażone na działanie słońca proponujemy materiały odbijające promienie słoneczne, które nie dość, że skutecznie przyciemniają to dodatkowo redukują nagrzewanie się pomieszczeń. Mechanizmy sprężynowe powodują, iż roleta prawidłowo funkcjonuje przy różnym nachyleniu, dodatkowo pozwalają na zatrzymanie rolety w dowolnym położeniu. Rozwiązanie w postaci maskownicy i prowadnic niweluje prześwity a wysoka estetyka sprawiają, iż rolety dachowe cieszą się wielką popularnością wśród klientów.
Główne zalety:
– ograniczone do minimum przenikanie światła
– konstrukcja aluminiowa zintegrowana z oknem
– wygodny uchwyt do regulacji położenia rolety
– dolna listwa z uszczelką szczoteczkową
– sprężynowy mechanizm napina całą tkaninę
– ponad 200 kolorów i wzorów do wyboru
– możliwość zastosowania materiałów zaciemniających
– dostępna konstrukcja w okleinie drewnopodobnej
– możliwe w wersji rolety plisowanej

Ciekawym produktem, który z całą pewnością zadowoli użytkowników jest żaluzja dachowa plisowana. Żaluzja, podobnie jak roleta dachowa wewnętrzna, wyposażona została w szereg rozwiązań umożliwiających bezproblemową obsługę: samohamujący mechanizm, możliwość sterowania za pomocą przedłużki.

Plisy to produkt o wielu zastosowaniach, o czym świadczy to, że może być montowana w nietypowych oknach. Idealne do okien w kształcie półkola, trapezu, trójkąta czy w przeszklonych konstrukcjach dachowych. Funkcją dodatkową jest możliwość wyposażenia w mechanizm sterowania elektrycznego.

W naszej ofercie dostępne są również klasyczne rolety materiałowe w kasecie z prowadnicami bocznymi. Dzięki bardzo dużej grupie dostępnych materiałów, możemy dopasować kolor do praktycznie każdego wnętrza.

Wykonujemy rolety do okien dachowych:

FAKRO np. ARF

VELUX np. DKL

ROTO

SKYLIGHT

oraz innych producentów obecnych na rynku

Markiza zewnętrzna oraz dodatek wewnętrzny zamontowane na jednym oknie dachowym FAKRO tworzą zestaw akcesoriów zapewniający najwyższy komfort zamieszkania na poddaszu, ponieważ chronią przed ciepłem, światłem i dodatkowo dekorują wnętrze.

Zobacz rolety dachowe zewnętrzne: http://osplus.pl/oslony-zewnetrzne/rolety-dachowe/

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej