plisy

Plisy to najlepsze rolety wewnętrzne o wszechstronnym zastosowaniu.
Tzw. harmonijki to najczęściej wybierany system przez klientów ze względu na funkcjonalność.
Zalety:
– Zasłonięcie okna od dołu, góry i w każdej pozycji
– System rolet Plisa daje możliwość pełnego otwarcia okna na 90 stopni bez obawy, że uderzymy roletą o ścianę. Przy większości rolet zamontowanych na skrzydle jest to dobrze znany problem. Jest to bardzo ważne przy drzwiach balkonowych.
– Materiał jest impregnowany można czyścić pod wodą. Jest to jedyna roleta, którą możemy umyć pod prysznicem.
– Praktycznie bez awaryjny mechanizm. W odróżnieniu do tańszych Plis z hipermarketu gdzie sznurki są zwykłe pasmanteryjne u nas są wzmocnione. Wymienialiśmy już nie raz u klientów „hipermarketowe” Plissy na nasze ze względu na pękające sznurki i słabej jakości materiały.
– Nie utrudniają mycia okien. Nie ma obawy, że roleta spadnie lub coś się złamie czy urwie.
Wady:
– Bardzo duża ilość kolorów do wyboru;-)

Plisy mają szczególne zastosowanie w domach i mieszkaniach deweloperskich. Dzięki możliwości zasłonięcia okna od dołu zachowujemy prywatność od sąsiadów i spojrzeniami osób stojących przed domem na zewnątrz. Jednocześnie przez nie zasłoniętą górną część okna w pomieszczeniu jest jasno a my widzimy co się dzieje na zewnątrz. W roletach typu plisy nie ma żadnych plątających się łańcuszków obsługujemy za pomocą uchwytów zamocowanych na profilu. W wyjątkowych sytuacjach można zainstalować sznurek lub silnik z wbudowanym akumulatorem na pilota. Rolety plisy są bardzo przyjazne dzieciom nie sprawiają żadnego problemu w obsłudze.Wiadomo, że kilku letnie dziecko chcąc zobaczyć przez okno szarpie, ciągnie, przesuwa i gniecie roletę. W przypadku plisy nie musimy się martwić, że urwie łańcuszek albo coś złamie. System wytrzyma obsługę naszych najmłodszych pociech. System coraz częściej montowany w klinikach, przychodniach i szpitalach gdzie ilość użytkowników jest bardzo duża.

Światło padające na plisowaną tkaninę tworzy niepowtarzalne odbicia. Jako producent tego rodzaju zasłon szczególnie polecamy je mieszkańcom parterów, chcącym uchronić wnętrza domów czy mieszkań przed niepożądanym wzrokiem z zewnątrz.

Doskonałe do okien tradycyjnych, jak również o nietypowych kształtach

Niewątpliwą zaletą plis jest możliwość stosowania do okien tradycyjnych, jak i o nietypowych kształtach np. trapezowe czy trójkątne. W tym także do okien dachowych. Świetnie chronią przed nagrzaniem pomieszczenia na poddaszach.

Plisy okienne pozwalają na optymalne regulowanie dopływu światła

Okno można osłonić z góry, z dołu lub ustawić według własnych potrzeb. Plisy polecane są między innymi do mieszkań znajdujących się np. na parterze, ponieważ z łatwością pozwalają osłonić okno od dołu do góry chroniąc wnętrze mieszkania przed niepożądanym wzrokiem z zewnątrz. Jest to ważny aspekt odróżniający plisę od żaluzji czy rolet. Poza tym możliwości jest więcej – zasłonięcie tylko środkowej lub innej wybranej części szyby, a w przypadku kilku okien sąsiadujących ze sobą stworzenie własnej kompozycji. W przypadku plis do okien dachowych obsługiwanych uchwytem proponujemy wygodną przedłużkę do obsługi.

Łatwe do utrzymania w czystości

Rolety plisowane wykonane są z wysokiej jakości impregnowanego materiału. Delikatny i piękny design plis sprawia, że stanowią oryginalny dodatek do aranżacji każdego wnętrza w dowolnym stylu. Tkaniny można delikatnie wyczyścić w całości na mokro.

Łatwe w montażu

Plisy bez problemu samodzielnie zamontujesz na Twoim oknie. Bez użycia specjalnych narzędzi. Kluczyk montażowy w prosty sposób umożliwia wyznaczenie otworów pod uchwyty plis.

Plisy podwójne Duoplisso

Duoplisso zapewnia efekt zaciemnienia niezależnie od pory dnia. Materiał ma strukturę plastra miodu. Takie rozwiązanie zdecydowanie poprawia izolację okna oraz zwiększa poczucie komfortu. Latem gwarantuje przyjemny chłód, a zimą zatrzymuje ciepło w pomieszczeniu. Zastosowanie podwójnego materiały wpływa również na estetykę produktu, ponieważ otwory do przeprowadzenia sznurków ukryte są wewnątrz materiału.

NOWOŚĆ: Zasłona rzymska RVS – połączenie plisy i rolety rzymskiej stanowi unikalne rozwiązanie  
 
Zasłona rzymska RVS stanowi unikalne rozwiązanie, które daje swobodę w przesłanianiu wybranej części okna. Konstrukcja zasłony rzymskie RVS składa się z dwóch rynien (górnej i dolnej). Rynny zasłony rzymskiej RVS można dowolnie przesuwać wzdłuż listwy przyszybowej, zasłaniając od góry i od dołu jedynie wybrany fragment szyby.
  • Możliwość zakupu w tej samej tkaninie poduszek oraz zasłon