karnisze elektryczne

Welwetowe zasłony i odrobina światła mogą niewiarygodnie zmienić nastrój w domu! Tworząc atmosferę, kotary odgrywają także znaczącą rolę w tworzeniu komfortu i prywatności.

Steruj swoimi zasłonami z napędem dzięki wrażliwemu i atrakcyjnie zaprojektowanemu sterownikowi Smoove. Dostępny w różnych kolorach dopasuje się do Twojego wnętrza.

Dekoracja domu i ochrona prywatności.

4 powody, dla których warto wyposażyć zasłony w napęd:

Komfort i elegancja. | Szybko, sprawnie i na długo. | Delektuj się ciszą. | Wyjątkowa wydajność.

Komfort i elegancja.

Z łatwością sterujesz zasłonami za pomocą smartfona lub pilota. Bez wysiłku zabezpieczasz je przed rozdarciem i sprawiasz, że zawsze są równo ułożone.

Szybko, sprawnie i na długo.

Łatwy montaż i zastosowany system bezprzewodowy sprawia, że nie trzeba korzystać z kosztownych przyłączy sieciowych. Wbudowany akumulator jest trwały i wydajny powodując, że system działa niezawodnie.

Delektuj się ciszą.

Nowe układy napędowe Somfy powstały z myślą o zapewnieniu Tobie cichego i spokojnego życia. Nasze zasłony rozsuwają się i zasuwają dyskretnie, bez irytującego hałasu.

Wyjątkowa wydajność.

Aby prawidłowo zabezpieczyć zasłony i wydłużyć okres ich użytkowania, stworzyliśmy wydajny i precyzyjny układ napędowy. Dzięki niemu zasłony będą zawsze równo ułożone, nadając pomieszczeniu elegancki wygląd.

 

Dlaczego powinieneś wyposażyć swój karnisz do zasłon w napęd?

  • Żadnych linek do ciągania, w które można się zaplątać. Steruj zasłonami jednym kliknięciem, aby chronić swoją prywatność i osłonić się przed słońcem.
  • Możliwości karniszy Somfy pozwalają na wykonanie różnych kształtów zasłon.
  • Przestrzenie tworzące kształt litery C, L lub S można połączyć w ciąg jednego karnisza. 

Connexoon Window: aplikacja do zdalnego sterowania zasłonami!

  • Steruj swoimi zasłonami bez wysiłku. Rozsuwaj i zasuwaj zasłony za pomocą jednego kliknięcia. System Somfy umożliwia Ci szybką zmianę oświetlenia i wykreowanie relaksującej atmosfery.
  • Zaprogramuj automatyczne rozsuwanie i zasuwanie zasłon. Programując własny scenariusz rozsuwania i zasuwania zasłon za pomocą aplikacji Connexoon Window, możesz chronić prywatność według swoich potrzeb.
  • Stwórz scenariusz odzwierciedlający Twój styl życia. Wyczaruj swoją własną, niepowtarzalną atmosferę w domu przez odpowiedni dobór zasłon i oświetlenia. Spersonalizuj scenariusze, dopasowując je do swojego stylu życia. Wystarczy Ci smartfon, by je szybko uruchomić!