moskitiery

Na drzwi balkonowe moskitiera typu Plissa przesuwna to najlepsze rozwiązanie.
Dzięki zastosowaniu siatki składanej na zasadzie plisy pozbywamy się wersji drzwi, które na stałe przeszkadzają przy wychodzeniu na taras np. w porze jesiennej czy zimowej. Dodatkowo to jedyny system, który pozwala na wykonanie bardzo sprawnych w obsłudze modeli wielkogabarytowych. Dodatkowo do wyboru również siatka antyalergiczna i metalizowana, która chroni pomieszczenie przed nagrzewaniem tworząca z zewnątrz efekt lustra.

Moskitiera antysmogowa FAKRO cleanAir

Markiza filtrująca posiada membranę z nanowłókna RESPILON AIR® ułożonego warstwowo i tworzącego gęstą, wytrzymałą sieć. Szczelnie połączona jest z konstrukcją ramy markizy, co pozwala na niespotykany dotychczas poziom ochrony Twojego domu i rodziny.

Produkty antysmogowe i antyalergenowe FAKRO cleanAir to idealne rozwiązanie dla osób chcących oddychać czystym powietrzem. W zimie smog jest największy, a zanieczyszczenia często przekraczają normy. Stosując produkty FAKRO cleanAir bez obaw możemy uchylić skrzydło, a zanieczyszczenia zostaną za oknem.

Przepuszczalność czystego powietrza przez membranę wynosi około 20% – wystarczająco dużo aby uchylić czasowo skrzydło okna i zapewnić trwały napływ przefiltrowanego powietrza do wnętrza.

Produkty antysmogowe cleanAir także docenimy już wczesną wiosną kiedy osoby uczulone zaczynają odczuwać pylenie roślin, przez co ich samopoczucie ulega gwałtownemu pogorszeniu. Zatrzymanie pyłków, bakterii czy grzybów za oknem poprawi komfort codziennego życia.

Ochrona przed smogiem

Dzięki takiej budowie skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia powodowane przez dym czy spaliny, ograniczając ich stężenie we wnętrzu pomieszczenia. Ważne jest to szczególnie w zimie, w okresach grzewczych, w których ilość zanieczyszczeń w powietrzu jest znacznie przekroczona. Można szeroko otworzyć okna i przewietrzyć pomieszczenie bez obawy o zanieczyszczenia.

Ochrona przed alergenami

Produkty chronią nie tylko przed smogiem, ale także alergenami, bakteriami, wirusami, grzybami czy kurzem, dlatego są doskonałym rozwiązaniem dla alergików, którzy wiosenną i letnią porą negatywnie odczuwają pylenie roślin.

Ochrona przed upałem

Zamontowana na oknie markiza to także doskonała ochrona przed przegrzaniem wnętrza w czasie upałów. Ogranicza konieczność stosowania drogiej i energochłonnej klimatyzacji.

Ochrona przed owadami – funkcja moskitiery

Budowa markizy spełnia dodatkowo funkcję moskitiery stanowiąc niezawodną zaporę dla uciążliwych insektów. Spokojnie możemy uchylić okno do przewietrzenia i nie obawiać się kłopotliwych skrzydlatych gości z zewnątrz.

Więcej informacji na temat produktów antysmogowych: https://www.fakro.pl/innoview/cleanair/ 
MOSKITIERY zwykłe

Dzięki zaopatrzeniu się w moskitierę zyskujemy pewną ochronę przed owadami i możemy swobodnie wietrzyć pomieszczenie.

Możliwe jest dobranie odpowiedniego rozwiązania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Posiadamy na ekspozycji w Bielsku-Białej moskitiery wszystkich modeli okiennych i drzwiowych.