żaluzje drewniane

Żaluzje poziome możemy wykonać z użyciem piórek aluminiowych lub drewnianych. Dzięki różnorodności systemów obsługi można ich zastosowanie wykorzystać w każdym rodzaju okna oraz wnęki

 
Żaluzje poziome aluminiowe 
Mogą być instalowane do każdego rodzaju okien, zarówno do okien drewnianych jak i plastikowych. Uchwyty oraz akcesoria dodatkowe dają wiele możliwości montażowych, również bez ingerencji w ramę okienną oraz łatwy demontaż np. podczas mycia.
Pióra żaluzji aluminiowych występują w szerokościach: 16mm  /  25mm  /  50mm
Dużą zaletą żaluzji poziomych jest znakomita regulacja naświetlenia poprzez bezstopniowe nachylenie listew, oraz widoczność na zewnątrz przy pełnej eliminacji nasłonecznienia.
Piórka o szerokości 16 i 25 mm są dostępne w kilkudziesięciu kolorach, w tym również z osprzętem kolorowym: sznurek, drabinka i rynny w kolorze listew.
Natomiast piórka 50mm doskonale nadają się do osłonięcia większych okien. Większa szerokość piórek, sprawia że żaluzja wygląda bardziej masywnie, zalecany montaż do ściany.

 

Isotra
Żaluzja Isotra jest rozwiązaniem w którym jako mechanizm do obsługi zastosowano łańcuszek.
Dzięki swojej prostocie stanowi wraz z oknem zintegrowaną całość. Rozwiązanie to pozwala na montaż w systemach okien PCV jak i dachowych.
Dzięki obsłudze za pomocą łańcuszka koralikowego płynna regulacja pozycji lameli jeszcze nigdy nie była tak prosta.

 

Żaluzje drewniane 25 mm, 50 mm i NOWOŚĆ: 70mm
To oryginalna, stylowa i ekskluzywna forma dekoracji okna, mająca ekologiczny charakter. Żaluzje drewniane są wykonane z wysokogatunkowego drewna naturalnego abachi, basswood, bambus lub kompozytu.
Najwyższej jakości pióra w połączeniu z wytrzymałymi drabinkami sznurkowymi lub taśmowymi sprawiają, że żaluzje drewniane to estetyczne i wytrzymałe rozwiązanie osłonowe. Odpowiednie dla osób, które cenią sobie naturalność i względy ekologiczne. Szczególnie dobrze komponują się z dodatkami z drewna, skóry lub rattanu.
Sposób mocowania pozwala zamontować żaluzję bezpośrednio na skrzydle okna (inwazyjnie bądź bezinwazyjnie) jak również do ściany lub sufitu. Płynną regulację zapewnia zastosowanie mechanizmu ręcznego lub elektrycznego.

NOWOŚĆ: Żaluzja drewniana 70 mm. 

  • Zastosowane materiały naturalne – listwy z egzotycznego drewna (abachi, basswood) oraz dopasowane elementy wykończeniowe, nadadzą wnętrzu niepowtarzalny klimat