plisy

Plisy to najlepsze rolety wewnętrzne o wszechstronnym zastosowaniu.
Tzw. harmonijki to najczęściej wybierany system przez klientów ze względu na funkcjonalność.
Zalety:
– Zasłonięcie okna od dołu, góry i w każdej pozycji
– System rolet Plisa daje możliwość pełnego otwarcia okna na 90 stopni bez obawy, że uderzymy roletą o ścianę. Przy większości rolet zamontowanych na skrzydle jest to dobrze znany problem. Jest to bardzo ważne przy drzwiach balkonowych.
– Materiał jest impregnowany można czyścić pod wodą. Jest to jedyna roleta, którą możemy umyć pod prysznicem.
– Praktycznie bez awaryjny mechanizm. W odróżnieniu do tańszych Plis z hipermarketu gdzie sznurki są zwykłe pasmanteryjne u nas są wzmocnione. Wymienialiśmy już nie raz u klientów „hipermarketowe” Plissy na nasze ze względu na pękające sznurki i słabej jakości materiały.
– Nie utrudniają mycia okien. Nie ma obawy, że roleta spadnie lub coś się złamie czy urwie.
Wady:
– Bardzo duża ilość kolorów do wyboru;-)

Plisy mają szczególne zastosowanie w domach i mieszkaniach deweloperskich. Dzięki możliwości zasłonięcia okna od dołu zachowujemy prywatność od sąsiadów i spojrzeniami osób stojących przed domem na zewnątrz. Jednocześnie przez nie zasłoniętą górną część okna w pomieszczeniu jest jasno a my widzimy co się dzieje na zewnątrz. W roletach typu plisy nie ma żadnych plątających się łańcuszków obsługujemy za pomocą uchwytów zamocowanych na profilu. W wyjątkowych sytuacjach można zainstalować sznurek lub silnik z wbudowanym akumulatorem na pilota. Rolety plisy są bardzo przyjazne dzieciom nie sprawiają żadnego problemu w obsłudze.Wiadomo, że kilku letnie dziecko chcąc zobaczyć przez okno szarpie, ciągnie, przesuwa i gniecie roletę. W przypadku plisy nie musimy się martwić, że urwie łańcuszek albo coś złamie. System wytrzyma obsługę naszych najmłodszych pociech. System coraz częściej montowany w klinikach, przychodniach i szpitalach gdzie ilość użytkowników jest bardzo duża.

NOWOŚĆ: Zasłona rzymska RVS – połączenie plisy i rolety rzymskiej stanowi unikalne rozwiązanie  
 
Zasłona rzymska RVS stanowi unikalne rozwiązanie, które daje swobodę w przesłanianiu wybranej części okna. Konstrukcja zasłony rzymskie RVS składa się z dwóch rynien (górnej i dolnej). Rynny zasłony rzymskiej RVS można dowolnie przesuwać wzdłuż listwy przyszybowej, zasłaniając od góry i od dołu jedynie wybrany fragment szyby.
  • Możliwość zakupu w tej samej tkaninie poduszek oraz zasłon