markizy

Markizy służą jako uniwersalna osłona przeciwsłoneczna do tarasów, balkonów oraz miejsc w ogrodzie. Wykorzystywane mogą być w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej np. w gastronomii. Dodatki, takie jak: opuszczana falbana, promiennik ciepła, oświetlenie LED w ramionachczy możliwość regulacji nachylenia umożliwiają dostosowanie markiz do różnych oczekiwań.

Klasyczne markizy montowane są najczęściej na ścianie lub pod stropem. Wysoka stabilność ramion przegubowych oraz teleskopowych umożliwia swobodne zawieszenie i bezpieczny wysięg bez dodatkowych podpór. W zależności od modelu oraz komfortu, jaki chce się uzyskać, można wybrać napęd ręczny lub elektryczny. Silnik elektryczny markizy może być dodatkowo wyposażony w czujnik słońca lub deszczu.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo markizy renomowanych producentów:

KOLORY KONSTRUKCJI

Możliwe sposoby montażu

Rodzaje uchwytów

W zależności od wybranego sposobu montażu markiza wyposażona będzie w odpowiedni zestaw uchwytów montażowych
 

MARKIZA KASETOWA O NOWOCZESNYM PROSTOKĄTNYM DESIGNIE.

Markiza w kasecie sześciennej do średnich oraz dużych tarasów:
• Możliwe różne pozycje wspornika
• Zintegrowany przegub wychylny
• Opcjonalna opuszczana falbana, napędzana silnikiem
• Opcjonalne oświetlenie LED w kasecie i/lub zintegrowanym profilu czołowym
• Elektronika zintegrowana w kasecie

 

Lewens Trentino to markiza w pełnej kasecie występująca w dwóch kształtach pasujących do nowoczesnej architektury. Po zamknięciu kasety materiał oraz ramiona są w pełni zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi. Solidna konstrukcja aluminiowa zapewnia sztywność przy dużych gabarytach. Markiza może mieć szerokość max 700 cm i wysięg do 400 cm. Opcjonalnie można zastosować czujnik wiatru oraz oświetlenia LED.